75 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz - 120₺ Üzeri Kapıda Ödeme Ücretsiz
Kategoriler

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

I. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak 
Yapı Kredi Bankası, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası TL hesabımıza banka havalesi veya EFT olarak ödemenizi yapabilirsiniz.

II. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarına online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 (yedi) iş günü içerisinde yapılacaktır.

III. Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; ispartagulurunleri.net yedi (7) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak destek@ a bildirmeniz gerekmektedir. 

IV. Teslimat

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler için kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. İlçe ve Beldelerde teslimat koşulları farklılıklar gösterebilir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içerisinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz kargo firmaları ile gönderilecektir.

Siparişleriniz onaylanıp ödeme teyidiniz yapıldıktan sonra aynı işgünü içerisinde saat 15 e kadar kargo firmasına teslim edilir. Saat 15 ten sonraki siparişler bir sonraki iş günde kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişlerin ödemesinin onaylanıp teyidi alındıktan  sonraki ilk iş günü(Pazartesi) Resmi Tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitiminden sonraki iş günü kargo firmasına teslimi yapılır.

Kargo teslimatları sadece Türkiye sınırları için geçerlidir

V. Ödeme Takibi

Kredi kartı ile gerçekleştirilen ödeme e-ticaret sistemi  aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.